KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385370
nr 1538 5370
John Herbert, "Cannes". Signerad, daterad -55. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:48:01
30/4 08:44:39
100 kr
1/5 18:43:01